Komunie

Pierwsza Komunia jest wyjątkowym dniem zarówno dla dziecka, jak i całej rodziny.

 

Towarzysząca jej uroczystość jest trudna do przygotowania, a i jej przebieg bywa  nużący. Często sprowadza się do spędzenia całego dnia przy stole, od którego pod wieczór wstają zmęczeni dorośli i znudzone dzieci.

Tak nie musi być! Uroczystość Komunijna w Oazie lub Klubie daje inne możliwości. Mamy bowiem wiele atutów, których nie posiada żadna inna restauracja w Poznaniu.

Do wyboru są dwie niezależne sale: Oaza i Klub. Wystrój obusal łączy nowoczesność z ciepłą, przytulną atmosferą. A na Przyjęcie Komunijne, współpracująca z nami florystka, przygotuje kwiatowe kompozycje: w bieli, kremowe, wielobarwne – zgodnie z Państwa życzeniem.

Zarówno z Oazy, jak i z Klubu można wyjść na wielkie, ukwiecone tarasy z pięknym widokiem na jezioro, a bezpośrednio z tarasów schodzi się na dużą, ogrodzoną łąkę z grillem i miejscem na ognisko.

A zaraz za furtką jezioro, piękne tereny spacerowe, świetnie wyposażony plac zabaw dla dzieci.

Piękne położenie naszej restauracji pozwala nie tylko na zbudowanie niepowtarzalnej, romantycznej atmosfery Przyjęcia Komunijnego. Daje także możliwość zaproponowania Państwu dodatkowych atrakcji, niemożliwych do zorganizowania w żadnym innym miejscu: wspólne grillowanie, rekreacja i odpoczynek na świeżym powietrzu, spacer między posiłkami, niepowtarzalna sesja zdjęciowa dla dziecka i całej rodziny.

Na Państwa życzenie angażujemy także kompetentnego animatora, który w ciekawy sposób zorganizuje czas obecnym na przyjęciu dzieciom.

Warunkiem udanego przyjęcia jest sprawna i kompetentna obsługa. Nasz zespół ma duże doświadczenie co gwarantuje, że każdy z gości jest obsłużony profesjonalnie, dyskretnie i na czas.

Do stołu podają kelnerzy, kawę parzymy w ekspresie, doskonałą liściastą herbatę dla każdego indywidualnie w dzbankach. Pozwala to na uniknięcie „remizowych” klimatów, bałaganu, termosów z kawą, plastikowych butelek z napojami czy kartonów z sokami i sprawia, że stoły przez cały czas trwania uroczystości wyglądają pięknie i elegancko.

Dodatkowym atutem Uroczystości Komunijnej w Oazie, czy Klubie jest możliwość przenocowania przyjezdnych gości. W bezpośrednim sąsiedztwie obu sal (odległość 100 metrów) znajduje się Motel z miejscami dla 32 osób w jedno-, dwu- i czteroosobowych pokojach z tarasami z widokiem na jezioro