Imprezy firmowe i konferencje

Zgrany zespół to podstawa sprawnego funkcjonowania każdej firmy.

Integracja zaś – o czym wie każdy menadżer – najlepiej przebiega w nieformalnych okolicznościach, poza miejscem pracy, gdzie towarzyszy nam pośpiech, stres i gdzie absorbuje nas wykonywanie zadań, a nie nawiązywanie towarzyskich kontaktów. Dlatego imprezy firmowe mają głęboki sens, sprzyjają integracji zespołu, dobrej atmosferze, a – co za tym idzie – efektywności. 

Okazji jest mnóstwo: przyjęcie wigilijne
czy noworoczne, rocznica działalności firmy, wspólna zabawa karnawałowa, czy po prostu impreza integracyjna.

Często bywa także, że potrzebujemy miejsca na spokojną naradę, szkolenie pracowników czy kontrahentów, lub profesjonalna konferencję.

Do wyboru są dwie niezależne sale: Restauracja Oaza i Klub. Wystrój obu sal łączy nowoczesność z ciepłą, przytulną atmosferą. W każdej z obu sal znajduje się wydzielony parkiet do tańca i w pełni wyposażona scena dla orkiestry. Sceny mogą być także wykorzystywane jako miejsce wykładów czy prelekcji podczas konferencji. Dysponujemy potrzebnym do tego celu profesjonalnym sprzętem: nagłośnieniem, rzutnikami, rollboardami, itp.

Zarówno z Oazy, jak i z Klubu można wyjść na wielkie, ukwiecone tarasy z pięknym widokiem na jezioro, a bezpośrednio z tarasów schodzi się na dużą, ogrodzoną łąkę z grillem, wędzarnią i miejscem na ognisko.

Drewniana, kryta strzechą altana, parasole, możliwość postawienia namiotu pozwalają schronić się przed ewentualnym deszczem lub zbyt ostrym słońcem.

Rozległy teren umożliwia zorganizowanie zamkniętej imprezy plenerowej nawet dla ok. 1000 gości.

Wyjątkowe położenie Oazy stwarza bardzo komfortowe warunki dla przeprowadzenia konferencji i prawie nieograniczone możliwości dla kreatywnego organizatora spotkania firmowego.

Już sama możliwość wypicia kawy na
tarasie podczas przerwy w konferencji, czy krótki spacer na świeżym powietrzu nad jeziorem pozwala odetchnąć od natłoku konferencyjnych informacji i ponownie zebrać myśli.

Ogrodzona łąka z grillem, wędzarnią i miejscem na ognisko pozwala na wspólną zabawę na świeżym powietrzu.
A najbliższe okolice wręcz podsuwają pomysły: można zorganizować podchody, zawody wędkarskie, wyścigi na kajakach lub rowerach wodnych, polowanie na ptaki z lornetką i aparatem fotograficznym, rajd rowerowy, rozgrywki siatkówki plażowej, morsowanie.

Bardzo ciekawe i niebanalne formy integracji i zajęcia proponuje też znajdująca się na terenie Strzeszynka galeria sztuki współczesnej ABC Gallery: od wykładów o sztuce, warsztatów dotyczących art. investment, po zabawę malarską z której każdy uczestnik wychodzi z namalowanym przez siebie dziełem.

Warunkiem udanego spotkania jest sprawna i kompetentna obsługa. Nasz zespół ma duże doświadczenie co gwarantuje, że każdego z gości obsługujemy profesjonalnie, dyskretnie i na czas dostosowując się do wymogów i charakteru spotkania.

Dodatkowym atutem imprezy firmowej w Oazie czy Klubie jest możliwość przenocowania przyjezdnych gości. W bezpośrednim sąsiedztwie obu sal (odległość 100 metrów) znajduje się Motel z miejscami dla 32 osób w jedno-, dwu- i czteroosobowych pokojach z tarasami z widokiem na jezioro.