Czego, oprócz szczęśliwej Młodej Pary, potrzeba, by wesele było piękne, udane, niezapomniane? Na atmosferę tego wyjątkowego, jedynego w życiu każdego człowieka wydarzenia składa się tysiąc elementów: miejsce, jego klimat i wystrój, dekoracja sali i stołów, menu i jakość jedzenia, sprawność, profesjonalizm i życzliwość obsługi, elegancja. Mamy wszystkie te elementy. A dodatkowo, co bardzo ważne – doświadczenie: w ciągu ostatnich dwóch lat w OAZIE i KLUBIE odbyło się ponad 100 udanych wesel.

 

WESELE W OAZIE TO PRZYJĘCIE Z KLASĄ

Miejsce

Nie ma piękniejszego miejsca na romantyczne wesele w Poznaniu niż Restauracja OAZA. Nie opuszczając miasta (i I strefy taxi!) można się znaleźć w otoczeniu natury, wśród malowniczych łąk i lasu nad jeziorem. Nad samym brzegiem znajduje się Restauracja OAZA i Sala Klubowa OAZY. Okna i rozległe, ukwiecone tarasy obu budynków otwierają się na jezioro, by goście mogli jednocześnie cieszyć się rozkoszami stołu i oszałamiającym widokiem. Klimat, romantyczna atmosfera, tło dla sesji zdjęciowej – niepowtarzalne!
Przy okazji polecamy profesjonalne  usługi fotografa ślubnego: www.martakuchcinska.pl

Restauracja OAZA dysponuje miejscami dla ok. 130 osób i rozległym tarasem z widokiem na jezioro. Aranżacja wnętrza łączy nowoczesność z ciepłą, przytulną atmosferą. Sporo drewnianych elementów wystroju, kominek, kilka starych, stylowych kredensów i piękne rośliny pozwalają każdemu poczuć się tutaj dobrze.
W odległości 30 m od budynku OAZY znajduje się

Sala Klubowa mieszcząca ok. 80 osób. Z zadaszonego tarasu Klubu można zejść na ogrodzoną łąkę z krytym miejscem do grillowania i ogniskiem. Styl kameralnych wnętrz Klubu nawiązuje do aranżacji OAZY: ciepła kolorystyka, obrazy znanych artystów i urzekający widok na jezioro tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Klub dysponuje własną kuchnią, która oferuje pełny wybór dań z karty OAZY.
Każda z sal wyposażona jest w klimatyzację, scenę z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem i parkiet

Kuchnia i obsługa

CO NAS WYRÓŻNIA? Każda restauracja zachwala swoją kuchnię posługując się zbiorem wymyślnych przymiotników: wykwintna, wyszukana, wytworna, tradycyjna, domowa, międzynarodowa, śródziemnomorska…. Nasza kuchnia też ma te cechy. Jednak to, co nas naprawdę wyróżnia to jakość. Restauracja OAZA to po prostu dobre jedzenie!  A dobre znaczy smaczne, pięknie podane, różnorodne, świeże i zdrowe. Więcej o naszym podejściu do sztuki kulinarnej i nasze codzienne menu można zobaczyć w zakładkach o restauracji i menu.

Zależy nam, żeby Goście czuli się w OAZIE komfortowo, dlatego każde organizowane tutaj przyjęcie, jego menu i scenariusz omawiane są indywidualnie i dostosowane do potrzeb i oczekiwań Gości. Kuchnią OAZY kieruje wielokrotny reprezentant Polski na międzynarodowych konkursach kulinarnych, a nasi menadżerowie służą profesjonalną pomocą w skomponowaniu doskonałego menu, aranżacji i dekoracji sali, doborze muzyki czy organizacji pokazu fajerwerków.

Dodatkowym atutem wesela w OAZIE czy KLUBIE jest możliwość przenocowania przyjezdnych gości. W bezpośrednim sąsiedztwie obu sal (odległość 100 metrów) znajduje się Motel z miejscami dla 32 osób w jedno-, dwu- i czteroosobowych pokojach z tarasami z widokiem na jezioro. Więcej w zakładkach motel i galeria zdjęć.

W Restauracji OAZA i w KLUBIE w ciągu ostatnich dwóch lat odbyło się ponad 100 wesel. Nasi goście często do nas wracają, organizując kolejne rodzinne uroczystości: chrzciny, urodziny, jubileusze. Trudno o lepszą rekomendację! A my Młode Pary, których wesele mieliśmy przyjemność organizować – zapraszamy w prezencie od firmy na uroczystą, romantyczną kolację we dwoje w każdą kolejną Rocznicę Ich Ślubu. Dołączcie do tego miłego grona. ZAPRASZAMY!