Pierwsza Komunia jest wyjątkowym dniem zarówno dla dziecka jak i całej  jego rodziny. Towarzysząca jej uroczystość jest trudna do przygotowania a i jej przebieg bywa nużący. Często sprowadza się do spędzenia całego dnia przy stole od którego pod wieczór wstają zmęczeni dorośli i znudzone dzieci. Tak nie musi być! Uroczystość Komunijna w OAZIE lub KLUBIE to daje inne możliwości. Mamy bowiem wiele atutów, których nie posiada żadna inna restauracja w Poznaniu!

PRZYJĘCIE KOMUNIJNE W OAZIE TO WIĘCEJ NIŻ SIEDZENIE PRZY STOLE!

 

Miejsce

Do wyboru są dwie niezależne sale: OAZA i KLUB. OAZA mieści 120 osób, KLUB 80. Wystrój obu sal łączy nowoczesność z ciepłą, przytulną atmosferą. A na Przyjęcie Komunijne współpracująca z nami florystka przygotuje kwiatowe kompozycje: w bieli, kremowe, wielobarwne – zgodnie z Państwa życzeniem. Więcej: zakładka o restauracji i galeria zdjęć.

Zarówno z OAZY, jak i z KLUBU można wyjść na wielkie, ukwiecone tarasy z pięknym widokiem na jezioro, a bezpośrednio z tarasów schodzi się na dużą, ogrodzoną łąkę z grillem i miejscem na ognisko.  A zaraz za furtką jezioro, piękne tereny spacerowe, świetnie wyposażony plac zabaw dla dzieci. Piękne położenie naszej restauracji pozwala nie tylko na zbudowanie niepowtarzalnej, romantycznej atmosfery Przyjęcia Komunijnego. Daje także możliwość zaproponowania. Państwu dodatkowych atrakcji, niemożliwych do zorganizowania w żadnym innym miejscu: wspólne grillowanie, rekreacja i odpoczynek na świeżym powietrzu, spacer między posiłkami,  niepowtarzalna sesja zdjęciowa dla Dziecka i całej Rodziny. Na Państwa życzenie  angażujemy także kompetentnego animatora, który w ciekawy sposób zorganizuje czas obecnym na przyjęciu dzieciom.

Kuchnia i obsługa

CO NAS WYRÓŻNIA? Każda restauracja zachwala swoją kuchnię posługując się zbiorem wymyślnych przymiotników: wykwintna, wyszukana, wytworna, tradycyjna, domowa, międzynarodowa, śródziemnomorska…. Nasza kuchnia też ma te cechy. Jednak to, co nas naprawdę wyróżnia to jakość. Restauracja OAZA to po prostu dobre jedzenie!  A dobre znaczy smaczne, pięknie podane, różnorodne, świeże i zdrowe. Więcej o naszym podejściu do sztuki kulinarnej i nasze codzienne menu można zobaczyć w zakładkach o restauracji i menu , ale kartę dań na każde Przyjęcie Komunijne zawsze ustalamy indywidualnie, dostosowując się do Państwa wymagań i oczekiwań. ZAPRASZAMY NA ROZMOWY!

Warunkiem udanego przyjęcia jest sprawna i kompetentna obsługa. Nasz zespół ma duże doświadczenie co gwarantuje, ze każdy z gości jest obsłużony profesjonalnie, dyskretnie i na czas. Do stołu podają kelnerzy, kawę parzymy w ekspresie, doskonałą liściastą herbatę dla każdego indywidualnie w dzbankach. Pozwala to na uniknięcie „remizowych” klimatów, bałaganu, termosów z kawą, plastikowych butelek z napojami czy kartonów z sokami i sprawia, że stoły przez cały czas trwania uroczystości wyglądają pięknie i elegancko.

Motel

Dodatkowym atutem Uroczystości Komunijnej w OAZIE czy KLUBIE jest możliwość przenocowania przyjezdnych gości. W bezpośrednim sąsiedztwie obu sal (odległość 100 metrów) znajduje się Motel z miejscami dla 32 osób w jedno-, dwu- i czteroosobowych pokojach z tarasami z widokiem na jezioro. Więcej w zakładkach motel i galeria zdjęć.