Zgrany zespół to podstawa sprawnego funkcjonowania każdej firmy. Integracja zaś – o czym wie każdy menadżer – najlepiej przebiega w  nieformalnych okolicznościach, poza miejscem pracy, gdzie towarzyszy nam pośpiech, stres i gdzie absorbuje nas wykonywanie zadań, a nie nawiązywanie towarzyskich kontaktów. Dlatego imprezy firmowe mają głęboki sens, sprzyjają integracji zespołu, dobrej atmosferze, a – co za tym idzie – efektywności. Okazji jest mnóstwo: przyjęcie wigilijne czy noworoczne, rocznica działalności firmy, wspólna zabawa karnawałowa, czy po prostu impreza integracyjna.
Często bywa także, że potrzebujemy miejsca na spokojną naradę, szkolenie pracowników czy kontrahentów, lub profesjonalna konferencję.

RESTAURACJA OAZA TO IDEALNE MIEJSCE DLA FIRMY. EFEKTYWNA PRACA, DOBRA ZABAWA, SKUTECZNA INTEGRACJA – DZIĘKI ATUTOM, KTÓRYCH NIE MA ŻADNA INNA RESTAURACJA W POZNANIU!

 

Położenie – okolica

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Strzeszynek to jedno z najpiękniejszych miejsc w Poznaniu. Położony nad samym Jeziorem Strzeszyńskim, otoczony malowniczymi łąkami i lasem, znajduje się zarazem bardzo blisko centrum miasta (odległość od Starego Rynku wynosi dokładnie 9 km, dojazd samochodem zajmuje 20 min, jest to pierwsza strefa taksi, a  taksówka kosztuje 35 zł – dane LuxTaxi z dn. 12.01.20013, można też dojechać środkami komunikacji miejskiej,  autobus nr 95) więcej ośrodek i mapa.

Miejsce

Do wyboru są dwie niezależne sale: Restauracja OAZA i KLUB. Wystrój obu sal łączy nowoczesność z ciepłą, przytulną atmosferą. W każdej z obu sal znajduje się wydzielony parkiet do tańca i w pełni wyposażona scena dla orkiestry. Sceny mogą być także wykorzystywane jako miejsce wykładów czy prelekcji podczas konferencji. Dysponujemy potrzebnym do tego celu profesjonalnym sprzętem: nagłośnieniem, rzutnikami, rollboardami, itp.

OAZA mieści 120 osób przy stołach z wydzielonym parkietem do tańca; 150 przy stołach bez miejsca do tańca; można też krzesła ustawić w rzędach – w układzie sali wykładowej.

KLUB mieści 70 osób przy stołach z wydzielonym parkietem do tańca; 100 przy stołach bez miejsca do tańca; krzesła można także ustawić w rzędach – w układzie sali wykładowej.

Zarówno z OAZY, jak i z KLUBU można wyjść na wielkie, ukwiecone tarasy z pięknym widokiem na jezioro, a bezpośrednio z tarasów schodzi się na dużą, ogrodzoną łąkę z grillem, wędzarnią i miejscem na ognisko. Drewniana, kryta strzechą altana, parasole, możliwość postawienia namiotu pozwalają schronić się przed ewentualnym deszczem lub zbyt ostrym słońcem. Rozległy teren umożliwia zorganizowanie zamkniętej imprezy plenerowej nawet dla ok. 1000 gości.

Więcej: zakładka o restauracji i galeria zdjęć.

Atrakcje

Wyjątkowe położenie OAZY stwarza bardzo komfortowe warunki dla przeprowadzenia konferencji i prawie nieograniczone możliwości dla kreatywnego organizatora spotkania firmowego. Już sama możliwość wypicia kawy na tarasie podczas przerwy w konferencji, czy  krótki spacer na świeżym powietrzu nad jeziorem pozwala odetchnąć od natłoku konferencyjnych informacji i ponownie zebrać myśli. Ogrodzona łąka z grillem, wędzarnią i miejscem na ognisko pozwala na wspólną zabawę na świeżym powietrzu. A najbliższe okolice wręcz podsuwają pomysły: można zorganizować podchody, zawody wędkarskie, wyścigi na kajakach lub rowerach wodnych,  polowanie na ptaki z lornetką i aparatem fotograficznym, rajd rowerowy, rozgrywki siatkówki plażowej. Więcej w zakładce rekreacja.

Bardzo ciekawe i niebanalne formy integracji i zajęcia proponuje też znajdująca się na terenie Ośrodka galeria sztuki współczesnej ABC Gallery: od wykładów o sztuce, warsztatów dotyczących art. investment, po zabawę malarską z której każdy uczestnik wychodzi z namalowanym przez siebie dziełem. więcej galeria sztuki i abcgallery.pl

Kuchnia i obsługa

CO NAS WYRÓŻNIA? Każda restauracja zachwala swoją kuchnię posługując się zbiorem wymyślnych przymiotników: wykwintna, wytworna, tradycyjna, domowa, międzynarodowa, śródziemnomorska…. Nasza kuchnia też ma te cechy. Jednak to, co nas naprawdę wyróżnia to jakość. Restauracja OAZA to po prostu dobre jedzenie!  A dobre znaczy smaczne, pięknie podane, różnorodne, świeże i zdrowe. Więcej o naszym podejściu do sztuki kulinarnej i nasze codzienne menu można zobaczyć w zakładkach o restauracji i menu, ale kartę dań na każde przyjęcie firmowe czy konferencję zawsze ustalamy indywidualnie, dostosowując się do Państwa wymagań i oczekiwań. ZAPRASZAMY NA ROZMOWY!

Warunkiem udanego spotkania jest sprawna i kompetentna obsługa. Nasz zespół ma duże doświadczenie co gwarantuje, że każdego z gości obsługujemy profesjonalnie, dyskretnie i na czas dostosowując się do wymogów i charakteru spotkania.

Motel

Dodatkowym atutem imprezy firmowej w OAZIE czy KLUBIE jest możliwość przenocowania przyjezdnych gości. W bezpośrednim sąsiedztwie obu sal (odległość 100 metrów) znajduje się Motel z miejscami dla 32 osób w jedno-, dwu- i czteroosobowych pokojach z tarasami z widokiem na jezioro. Więcej w zakładkach motel i galeria zdjęć.