Restauracja OAZA położona jest w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Poznania. Zaledwie 9 km od Starego Rynku (ok. 20 min. jazdy samochodem – więcej: mapa i okolice) znajduje się Jezioro Strzeszyńskie otoczone pięknymi łąkami i lasem. Nad samym brzegiem usytuowana jest Restauracja Oaza i Sala Klubowa Oazy. Okna obu budynków otwierają się na jezioro, by nasi Goście mogli cieszyć się jednocześnie rozkoszami stołu i pięknym widokiem. Przy sprzyjającej pogodzie zapraszamy na przestronne, ukwiecone tarasy. Czy może być coś bardziej przyjemnego, niż racząc się wybornymi potrawami w dobrym towarzystwie obserwować odbijające się w wodzie promienie słońca?

W tym pięknym i romantycznym otoczeniu możesz miło spędzić czas – obiad z rodziną, kolacja z przyjaciółmi, impreza firmowa, wesele – tu na każdą okazję można stworzyć wspaniały i niepowtarzalny nastrój!

Dodatkowym atutem OAZY jest fakt, że wizytę w restauracji można u nas połączyć z odpoczynkiem, rekreacją, spotkaniem z kulturą i sztuką, które oferuje Ośrodek Strzeszynek. Latem zaprasza plaża i kąpielisko, a zawsze – piękne tereny spacerowe, ścieżka rowerowa, boiska do koszykówki i siatkówki, duży plac zabaw dla dzieci. Jest tu także ABC Gallery – galeria sztuki współczesnej z 20 letnią tradycją, i Studio Anima oferujące warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych. OAZA w Strzeszynku to nie tylko restauracja – to miejsce, gdzie można spędzić czas w miły, ciekawy i atrakcyjny sposób.